Media-buyer

Předchozí Další

Hledáme mediálního kupce, který se připojí ke naší společnosti

Náplň práce:

  • Tvořit silné portfolio přímých vydavatelů a agentur.
  • Hledat příležitostí pro nová média.
  • Sledovat výsledky reklamního prostoru a iniciovat optimalizaci zisku.
  • Management kampaní, reklamní provoz, schopnost obchodovat s reklamou a vystavovat faktury.
  • Spouštění kampaní na více externích platformách a s velkými objemovým rozpočtem.

Požadujeme:

  • BA (bakalářský titul), přednostně ekonomické vzdělání / obchodní administrativa / management
  • Minimálně 2 roky zkušeností v oblasti online marketingu
  • Jazyky: angličtina / němčina / ruština. Další jazyk je výhodou.
  • Vynikající vyjednávací a prodejní dovednosti.
  • Pochopení metriky výkonnostních kanálů (CPM, CPC, CPL, CPI, CPA).
  • Proaktivně vytvářet, rozvíjet a udržovat vztahy s médii
  • Zkušenosti s provozováním kampaní na platformách samoobslužných služeb (kontextová reklama, výměna reklamy, výměna médií RTB).
  • Marketingové a prodejní orientace

Nabízíme:

  • Konkurenční plat (nadprůměrný)
  • Příležitost kariéry a profesního růstu
  • Pracujte v přátelském a profesionálním týmu
  • Celý pracovní den (9: 00-17: 30)

Pošlete nám svůj životopis poštou: [email protected]